Projekt Parcus

PARCUS jest to dom z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa to 100 m2 Stanowi wygodną opcje dla rodziny 2+2, ew. 2+3.

lazy placeholder

Powierzchnia użytkowa: 100m2
Powierzchnia zabudowy: 77m2
Kubatura: 437m3
Wysokość w kalenicy: 7,55m
Długość : 10m
Szerokość: 7,70m

Cena od: 150 tys (netto)

Pracownia projektowa: Chmura Design; AK- inżynieria budowlana


Centralnym punktem budynku jest pokój dzienny łączony z jadalnią i kuchnią. Obok kuchni znajduje się wygodna spiżarnia, która ma więcej niż 6,5m sześciennego kubatury(dlatego w niej zlokalizować możemy kocioł gazowy). W hallu umieszczono wejście do gabinetu, który z powodzeniem sprawdzi się również jako pokój seniora. Na dole również znajduje się duża łazienka, w której zmieszczą się wszystkie niezbędne sanitariaty wraz z pralką i suszarka. Pod schodami przewidziano schowek (tj. pomieszczenie porządkowe), w którym zmieści się odkurzacz, mop i inne rzeczy codziennego użytku konieczne przy konserwacji. Zabudowana klatka schodowa prowadzi na poddasze, gdzie zlokalizowano trzy sypialnie wyposażone w portfenetry (wysokie okna) oraz wspólną łazienkę. Niektórzy z Was zapewne chcieliby mieć odrębną garderobę (ogólnodostępną) co u niektórych rodzin z powodzeniem się sprawdza i jest wygodne w użytku. W związku z tym w niniejszym projekcie da się to również uczynić.
Dom jest starannie wykończony. Prostą bryłę budynku ozdabiają standardowe wymiary stolarki okienno-drzwiowej oraz efektowna elewacja pokryta białym tynkiem. Daje to inwestorowi możliwość dostosowania budynku do swojego gustu. Budynek może być wykończony: okładziną kamienną, w surowym, szarym kolorze lub drewnianą w naturalnych, ciepłych odcieniach.

lazy placeholder

Kontakt

Wesoła 189
34-326 Pietrzykowice

Telefon 601 422 891
biuro@ak-inzynieria.pl