Stolarka okienna i drzwiowa

Oferujemy również wysokiej klasy stolarkę drzwiową i okienną – współpracujemy z uznanymi producentami i dystrybutorami sprawdzonych rozwiązań. Okna i drzwi, które proponujemy, cechują się nienaganną estetyką, trwałością i wytrzymałością, ale też niskim poziomem przepuszczalności cieplnej. Dzięki temu w znaczący i pozytywny sposób wpływają na oszczędność energii, a co za tym idzie – również pieniędzy.

lazy placeholder

Okna „KNS” – Śląskiej Fabryki Okien

Okna „KNS” – Śląskiej Fabryki Okien  charakteryzują się wysokim współczynnikiem stabilności całych ram oraz skrzydeł, dzięki temu nie są podatne na wygięcia czy skręcanie. Posiadają znakomitą odporność na wszelkie zmiany temperatur i zjawisk atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne w naszym klimacie, kiedy to konstrukcja profilu okiennego zmuszona jest wykonać ciężką pracę w postaci naprężeń, w szczególności na narożach okiennych.

lazy placeholder
lazy placeholder
lazy placeholder

Drzwi zewnętrzne SETTO

Drzwi zewnętrzne SETTO to połączenie piękna i klasy. Wysokie standardy estetyczne, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników to podstawowe cechy każdego modelu dostarczonego przez producenta. Ponadto firma SETTO przykłada wielką wagę do materiałów, z których wykonane są drzwi marki SETTO, koncentrując się także na przydatnych i estetycznych detalach. Akcesoria takie jak naświetla, klamki, po- chwyty, progi, wkładki czy aplikacje INOX, zdobią je, dodając całości jeszcze większej klasy i urody.

lazy placeholder

Kontakt

Wesoła 189
34-326 Pietrzykowice

Telefon 601 422 891
biuro@ak-inzynieria.pl