Projekty domów - Bielsko-Biała, Żywiec

Oferujemy szeroką gamę projektów domów. Służymy projektami typowymi, ale też koncepcjami dostosowanymi do konkretnych, niekiedy złożonych warunków. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że projektowanie domów jest zajęciem odpowiedzialnym. Na naszych barkach spoczywa bowiem nie tylko odpowiedzialność za możliwie najlepsze dopasowanie projektu do Państwa wymagań, ale przede wszystkim Wasze bezpieczeństwo. Dlatego też zlecane nam prace wykonujemy z należytym zaangażowaniem, namysłem i sumiennością. Świetnie orientujemy się w obowiązujących przepisach prawa budowlanego, co nie tylko przekłada się na bezpieczeństwo, ale pomaga też uniknąć wielu problemów i przykrości natury formalnej. Jeśli więc poszukują Państwo specjalistów zajmujących się projektowaniem domów, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Oferujemy domy jednorodzinne pod klucz oraz nadzór budowlany.


Projekt typowy

Zastanawiacie się czy wybrany przez Państwa dom zmieści się na Waszej działce? Czy jest zgodny z miejscowym planem zagospodarowania? W naszym biurze projektowym pomożemy w doborze odpowiedniego projektu oraz zaadaptowaniu go zgodnie z Państwa upodobaniami.


Projekt indywidualny

Z naszym biurem projektowym zrealizują Państwo również projekt indywidualny. Wspólnie z Wami stworzymy koncepcję domu, który będzie „uszyty na miarę”. Zaprojektujemy przestrzeń, która będzie wygodna, funkcjonalna oraz dostosowana do Państwa budżetu.


Pozwolenia i formalności

Nie muszą Państwo zaprzątać sobie głowy kwestiami formalnymi. Załatwimy za Was wszystkie sprawy urzędowe, zadbamy o to, by proces inwestycyjny toczył się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

favicon

Kontakt

Kościelna 124
43-360 Meszna

Telefon 601 422 891
biuro@ak-inzynieria.pl