Biuro projektowe – Bielsko-Biała, Żywiec

Oferujemy szeroką gamę projektów domów. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb dysponujemy projektami typowymi, ale też koncepcjami dostosowanymi do konkretnych, niekiedy złożonych warunków. Jesteśmy specjalistami w branży – zlecane nam prace wykonujemy z należytym zaangażowaniem, namysłem i sumiennością. Na naszych barkach spoczywa bowiem nie tylko odpowiedzialność za możliwie najlepsze dopasowanie projektu do Państwa wymagań, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników nieruchomości.

Świetnie orientujemy się w obowiązujących przepisach prawa budowlanego, co nie tylko przekłada się na bezpieczeństwo, ale pomaga też uniknąć wielu problemów i przykrości natury formalnej. Jeśli więc poszukują Państwo specjalistów zajmujących się projektowaniem domów, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Działamy na terenie Żywca, Bielska-Białej i okolicznych miejscowości.

Zakres działań naszego biura projektowego w Bielsku-Białej

W naszym biurze projektowym zajmujemy się tworzeniem koncepcji obiektów jedno- i wielorodzinnych, a także budynków usługowych i użyteczności publicznej. Pracujemy zarówno na podstawie projektów typowych, jak i oryginalnych koncepcji stworzonych wspólnie z klientami. Tworząc szkic budynku, dopasowujemy jego formę do pełnionej przez niego funkcji. Dbamy także o wszelkie aspekty bezpieczeństwa i estetykę obiektu.

Projekty domów ekologicznych

Zdajemy sobie sprawę z konieczności wdrażania ekologicznych rozwiązań w codzienne życie. Projektując budynki, staramy się proponować Państwu materiały w 100% nadające się do recyklingu, np. stolarkę okienną z PCV. Mamy także doświadczenie w montażu instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii takich jak pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne. Wdrożenie tego rodzaju elementów wpływa korzystnie nie tylko na kondycję środowiska naturalnego, ale również ograniczenie kosztów zużycia energii.

Nowoczesne biuro projektowe

Cenimy sobie sprawdzone rozwiązania, ale nie stoimy w miejscu! Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i rozwijamy umiejętności. Pozostajemy na bieżąco z nowymi trendami architektonicznymi, by móc proponować Państwu współczesny design w jego najlepszym wydaniu. Rozwijamy także swoją wiedzę z zakresu technologii i stosowanych materiałów. Śledzimy również wszelkie zmiany w polskim prawie budowlanym.

Gotowe projekty domów

Na rynku dostępnych jest wiele gotowych projektów domów jedno- i wielorodzinnych. Aby gotowa koncepcja mogła zostać wdrożona w życie, musi jednak zostać zaadaptowana do konkretnej działki, a także potrzeb inwestorów. W naszym biurze projektowym pomożemy w doborze odpowiedniego projektu oraz zaadaptowaniu go zgodnie z Państwa upodobaniami, np. poprzez zmianę układu wewnętrznego pomieszczeń czy zmiany wizualne.

Indywidualny projekt domu

W przypadku działki o niestandardowych wymiarach czy zróżnicowanym ukształtowaniu terenu niezbędne okazuje się stworzenie indywidualnego projektu domu. Kreując koncepcję od podstaw, jesteśmy w stanie w pełni dostosować ją do istniejących warunków. Na skorzystanie z tej opcji decydują się również klienci, którzy wśród dostępnych na rynku ofert nie znaleźli projektu spełniającego ich wymagania. Podejście indywidualne umożliwia wówczas stworzenie wymarzonego domu – wspólnie z Państwem stworzymy koncepcję budynku „szytego na miarę”. Zaprojektujemy wygodną, funkcjonalną i piękną przestrzeń, nie zapominając również o budżecie przeznaczonym na inwestycję.

Pozwolenia i formalności

Wizja pozyskiwania pozwoleń budowlanych i załatwiania innych formalności często powstrzymuje klientów przed spełnieniem marzeń o budowie własnego domu. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo zaprzątać sobie głowy kwestiami formalnymi! Nasza oferta jest kompleksowa, co oznacza, że podejmujemy się również załatwiania spraw urzędowych. Dbamy także o to, by proces inwestycyjny toczył się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu dokładnie wiemy co, gdzie i jak.