Budynki deweloperskie – Żywiec, Bielsko-Biała

Nasza firma istnieje po to, by pomagać klientom w spełnianiu ich marzeń. Doprowadzamy budowę do wyznaczonego przez Państwa momentu. Wykonujemy zarówno domy w stanie surowym, nieruchomości tzw. pod klucz, jak i budynki deweloperskie. Konkretny zakres naszych usług omawiamy z klientem przed podjęciem współpracy i umieszczamy go w podpisywanej umowie. Dzięki temu gwarantujemy przejrzystość i rzetelność całego procesu. Każde z podejmowanych przez nas zleceń wykonywane jest z największym zaangażowaniem i sumiennością. Działalność prowadzimy głównie na terenie Żywca i Bielska-Białej.

Budynki deweloperskie, czyli jakie?

Zakup budynku w stanie deweloperskim jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą przechodzić przez żmudny proces stawiania nieruchomości, ale wciąż pragną mieć wpływ na jej finalny wygląd. Stan deweloperski to określenie stosowane bowiem wobec obiektów przygotowanych do wykończenia wnętrz. Nie można jeszcze w takim budynku zamieszkać – znajduje się on na wcześniejszym etapie niż obiekt „pod klucz”. Nowych właścicieli omijają jednak wszystkie zadania związane z budową czy wyprowadzeniem obiektu ze stanu surowego.

Projekty i wykonanie budynku deweloperskiego w Żywcu i Bielsku-Białej

Jakie dokładnie czynności wykonujemy w ramach budowy budynków deweloperskich? Każde zlecenie rozpoczynamy od projektu architektonicznego. Koncepcję dostosowujemy do założeń i potrzeb klienta, jego budżetu oraz wielkości i wymiarów działki. Ustalamy nie tylko samą bryłę obiektu, ale także rozkład pomieszczeń, potrzebne materiały czy rozmieszczenie instalacji budowlanych. Po przedyskutowaniu i akceptacji projektu przechodzimy do jego realizacji.

Naszą firmę tworzą wykwalifikowani specjaliści z zakresu budownictwa. Posiadamy niezbędne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności oraz wiedzę. Na naszej stronie mogą się Państwo zapoznać z dotychczas wykonanymi przez nas realizacjami oraz referencjami od klientów korzystających z naszych usług.

Czynności wykonywane przy budowie budynku deweloperskiego

Zakres prac może się różnić w zależności od zapisów sporządzonej na początku współpracy umowy. Przykładowe czynności wykonywane przez nas w trakcie przygotowania budynków deweloperskich to m.in.:

  • ocieplenie,
  • wylanie posadzek,
  • montaż okien, parapetów i drzwi zewnętrznych,
  • przygotowanie ścian i sufitów do malowania,
  • rozprowadzenie instalacji,
  • montaż grzejników,
  • wykonanie schodów razem z balustradami,
  • ogrodzenie działki.

Solidne wykonanie budynków deweloperskich

W stanie deweloperskim wykonujemy zarówno domy jednorodzinne, jak i większe inwestycje. Jesteśmy profesjonalistami – nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek spadki jakości proponowanych przez nas usług. Dbamy o terminowe i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych nam zleceń. Pozostajemy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami budowlanymi – dbamy o bezpieczeństwo zarówno naszej załogi, jak i późniejszych użytkowników nieruchomości. W ramach współpracy mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w zakresie tworzenia projektu, doboru materiałów czy technologii. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!