Instalacje budowlane – Bielsko-Biała, Żywiec

Naszym klientom oferujemy montaż nowych i remont istniejących już instalacji budowlanych, które umożliwiają pełne użytkowanie nieruchomości. Wykonujemy m.in. instalacje grzewcze, elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz alarmy. Zajmujemy się zarówno wykonaniem projektu, jak i jego realizacją. Posiadamy wszelkie certyfikaty i uprawnienia niezbędne do pracy nad wspomnianymi rodzajami instalacji. Dzięki naszym umiejętnościom praktycznym i wiedzy jesteśmy w stanie zagwarantować poprawną realizację i bezproblemowy odbiór instalacji. Działamy w Żywcu, Bielsku-Białej i okolicach.

Montaż ekologicznych instalacji budowlanych

Postępująca degradacja środowiska naturalnego zmusza nas do stosowania rozwiązań ograniczających negatywny wpływ człowieka na kondycję planety. Wykorzystując energię odnawialną pozyskaną za pomocą ekologicznych instalacji budowlanych, mogą Państwo w znaczący sposób przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, a jednocześnie zmniejszyć koszty użytkowania nieruchomości. Kolejnym atutem rozwiązań takich jak panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła jest możliwość pozyskania dofinansowania inwestycji z programów rządowych.

Tego rodzaju instalacje wykonujemy nie tylko w obiektach nowych, ale również przy termomodernizacji budynków już istniejących.

Instalacje wewnętrzne a zgłoszenie budowlane

Pozwolenie na budowę nowego budynku obejmuje również wszelkie instalacje niezbędne do jego użytkowania, co oznacza, że nie trzeba ubiegać się o odrębny dokument dotyczący instalacji wewnętrznych. Inaczej sprawa wygląda w przypadku remontu już istniejących systemów. Zakres planowanych prac należy wówczas sprawdzić w odniesieniu do obowiązujących przepisów. Wiemy, jak skomplikowane może wydawać się uzyskanie stosownego pozwolenia, dlatego służymy Państwu fachową pomocą w całym procesie remontowym.