Finansowanie inwestycji

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi. W ramach naszej działalności współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie kredytów hipotecznych. Pomożemy Państwu dobrać najlepszą ofertę dopasowaną do indywidualnych preferencji i potrzeb. Nasz doradca pomoże Państwu przejść przez cały proces kredytowy. Zdolność kredytową klientów oraz wysokość rat możemy sprawdzić już na etapie projektowym inwestycji. Tak szeroki zakres proponowanych przez nas usług oszczędza Państwu cenny czas, energię i pieniądze – oferujemy kompleksową opiekę, dzięki której o nic nie muszą się Państwo martwić!

Kredyty hipoteczne

Budowa czy remont nieruchomości to inwestycja, której realizację klienci rzadko kiedy są w stanie sfinansować w pełni samodzielnie. Kredyt hipoteczny jest jednym ze sposobów umożliwiającym wówczas jej wykonanie. Fundusze pozyskane w wyniku pożyczki można przeznaczyć m.in. na:

  • wykonanie instalacji budowlanych,
  • zakup działki,
  • zakup domu lub mieszkania,
  • remont nieruchomości,
  • zakup budynku komercyjnego.

Środki z kredytu hipotecznego mogą także posłużyć do sfinansowania budowy i instalacji rozwiązań ekologicznych takich jak panele fotowoltaiczne czy przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Zasady przyznania kredytu hipotecznego

W ramach prowadzonych przez nas usług mogą Państwo również liczyć na doradztwo specjalistów z dziedziny bankowości, którzy pomagają naszym klientom przejść przez cały proces kredytowy. Pierwszym podejmowanym przez nich krokiem jest ocena zdolności kredytowej klienta, od której w głównej mierze zależy decyzja banku o udzieleniu pożyczki. Sprawdzana jest także wysokość wkładu własnego, jaki może wnieść klient. Bardzo ważnym punktem jest również zaproponowanie klientowi dogodnej raty i okresu, w jakim kredyt zostanie przez niego spłacony.