Stolarka okienna i drzwiowa – Bielsko-Biała, Żywiec

Oferujemy wysokiej klasy stolarkę drzwiową i okienną – współpracujemy z uznanymi producentami i dystrybutorami sprawdzonych rozwiązań. Okna i drzwi, które proponujemy, cechują się nienaganną estetyką, trwałością i wytrzymałością, ale też niskim poziomem przepuszczalności cieplnej. Dzięki temu w znaczący i pozytywny sposób wpływają na oszczędność energii, a co za tym idzie – również pieniędzy. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które dopasują Państwo do swoich potrzeb, a także wymagań funkcjonalnych i wizualnych. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby fachowego doradztwa – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

KNS

Parametry naszej stolarki okiennej i drzwiowej

Proponujemy Państwu tylko sprawdzone rozwiązania zapewniające ciepło i bezpieczeństwo. Dzięki pakietom trzyszybowym, powłokom niskoemisyjnym i szczelnym metalowym okuciom oferowane przez nas okna minimalizują straty ciepła, co ma korzystny wpływ zarówno na środowisko naturalne, jak i stan portfela właścicieli budynku. Dobrą izolację cieplną i ochronę przed włamaniami gwarantują również stalowe drzwi zewnętrze SETTO, które także znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Naszą stolarkę wykorzystujemy zarówno w trakcie budowy, jak i termomodernizacji budynków.

STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA

Stolarka okienna dostosowana do Państwa potrzeb

Oferujemy szeroki wybór produktów z możliwością indywidualizacji. Proponowane przez nas okna PCV występują w wielu opcjach kolorystycznych. Dzięki temu mogą Państwo dopasować ich wygląd do wykończenia elewacji czy aranżacji wnętrza. Stolarka okienna z PCV idealnie komponuje się nawet z naturalnym drewnem – w ofercie posiadamy szeroką gamę oklein je imitujących. Mogą Państwo decydować również o rodzaju zastosowanych okuć okiennych. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim członkom rodziny, również tym najmłodszym i najbardziej ciekawym świata, polecamy klamki na kluczyk lub specjalną blokadę, która uniemożliwi dziecku samodzielne otwarcie okna.

drzwi
SeTTo

Drzwi zewnętrzne SETTO

Drzwi zewnętrzne SETTO to połączenie piękna i klasy. Wysokie standardy estetyczne, funkcjonalność́ oraz bezpieczeństwo użytkowników to podstawowe cechy każdego modelu dostarczonego przez producenta. Ponadto firma SETTO przykłada wielką wagę̨ do materiałów, z których wykonane są drzwi, koncentrując się także na przydatnych i estetycznych detalach. Akcesoria takie jak naświetla, klamki, pochwyty, progi, wkładki czy aplikacje INOX, zdobią̨ je, dodając całości jeszcze większej klasy i urody.